ELA Blockchain Services a.s.
Banner 2
  O nás

Profil společnosti

ELA Blockchain services a.s. je součástí koncernové struktury pod vedením Elektrotechnické asociace České republiky, která je naším majoritním akcionářem.

Elektrotechnickou asociací České republiky jsme byli založeni za účelem vývoje, zřízení a provozu blockchainové sítě ElA blockchain.

Naším hlavním úkolem je poskytovat nezávislou, důvěryhodnou, spolehlivou a trvalou platformu pro využití technologie blockchainu firmám (právnickým osobám) pro jejich podnikatelské projekty.

Platforma umožňuje budování veřejných, privátních nebo hybridních blockchainů, které jsou alternativou ke kryptoměnám i blockchainům cloudových providerů.

Náš business je budování blockchainů pro využití v průmyslu, IoT a kybernetické bezpečnosti. 

Naší vizí je vybudovat společnost jedinečnou v evropském i světovém měřítku, která excelentně zvládá technologické i procesní podmínky budování a provozu consortium type blockchainů na platformním základu. Jedinečnost a obchodní potenciál této platformy přiláká investory, technologické a obchodní partnery i uživatele, kteří ji budou využívat, rozšiřovat a stavět na ní svůj business související s blockchainovými aplikacemi.

Pokud máte zájem se dozvědět více informací, napište nám nebo zavolejte.

 

 

Elektrotechnická associaceJsme 100% dceřiná společnost Elektrotechnické asociace České republiky. www.electroindustry.cz
© 2024 ELA Blockchain Services a.s., Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz