ELA Blockchain Services a.s.
Banner 2
  O nás

O nás

ELA Blockchain services a.s. byla založena Elektrotechnickou asociací České republiky za účelem vývoje, zřízení a provozu blockchainové sítě ElA blockchain.

Naším hlavním úkolem je poskytovat nezávislou, důvěryhodnou, spolehlivou a trvalou platformu pro využití technologie blockchainu firmám (právnickým osobám) pro jejich podnikatelské projekty.

Platforma umožňuje budování veřejných, privátních nebo hybridních blockchainů, které jsou alternativou ke kryptoměnám i blockchainům cloudových providerů.

Náš business je budování blockchainů pro využití v průmyslu, IoT a kybernetické bezpečnosti. 

Naší vizí je vybudovat společnost jedinečnou v evropském i světovém měřítku, která excelentně zvládá technologické i procesní podmínky budování a provozu consortium type blockchainů na platformním základu. Jedinečnost a obchodní potenciál této platformy přiláká investory, technologické a obchodní partnery i uživatele, kteří ji budou využívat, rozšiřovat a stavět na ní svůj business související s blockchainovými aplikacemi.

Pokud máte zájem se dozvědět více informací, napište nám nebo zavolejte.

 

 

Elektrotechnická associaceJsme 100% dceřiná společnost Elektrotechnické asociace České republiky. www.electroindustry.cz
© 2023 ELA Blockchain Services a.s., Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz