ElA Blockchain
Home banner 1

Připojte se k nám platforma EIA blockchain

PLATFORMA EIA BLOCKCHAIN

Sdružujeme všechny, kteří využívají a tvoří blockchain. Informace a novinky o provozu EIA blockchain, vývojáři a vlastní business.

VYTVOŘTE VLASTNÍ BUSINESS S BLOCKCHAIN

Využijte EIA blockchainu pro svou firmu v průmyslu a službách a posuňte své obchodní strategie dál.

BLOCKCHAIN NOTARIUS

Aplikace Blockchain Notarius je základní službou EIA blockchainu. Vyzkoušejte aplikaci zdarma a posuňte své podnikání ješte dnes.

 
 

Poslední novinky

19.12.2019
Ministerstvo průmyslu a obchodu uzavřelo s Elektrotechnickou asociací ČR dohodu týkající se tvorby důvěryhodné sítě pro průmysl. MPO, které podporuje zavádění technologických nástrojů pro Průmysl 4.0, se tak stalo přímou…
07.11.2019
Elektrotechnická asociace České republiky a její dceřiná společnost ELA Blockchain Services a.s. uspořádaly, na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, první výroční konferenci k průmyslovému blockchainu, který…
30.10.2019
Předseda představenstva ELA Blockchain Services a.s. Otto Havle představil funkční platformu ElA Blockchain a aplikaci BlockChainNotarius® v Národním centru Průmyslu 4.0.
23.10.2019
Na Smart Business Festivalu jsme představili funkční platformu ElA Blockchain a aplikaci BlockChainNotarius®.
16.10.2019
ELA Blockchain Services a.s. nainstalovala a spustila první nod na Slovensku! Věříme, že je to první krok k vybudování národní slovenské sítě ElA blockchain.
24.09.2019
Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu pořádáme, s naší dceřinou společností ELA Blockchain Services a.s. výroční konferenci zaměřenou na náš blockchain.
Elektrotechnická associaceJsme 100% dceřiná společnost Elektrotechnické asociace České republiky. www.electroindustry.cz
© ElA Blockchain 2020 Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz