ElA Blockchain
Banner 2
  Váš business

Chci vlastní blockchainovou síť

Jste velká firma s řadou poboček, profesní nebo jiná asociace nebo jiná komunita a uvažujete o vybudování vlastního nezávislého blockchainu ve kterém by nody vlastnili vaši členové, partneři nebo afilace?
Blockchain je otevřená technologie, která vám to umožní a my vám můžeme pomoci se startem. Nebudujeme si na blockchain žádný monopol, není to ani možné. Naopak, věříme v synergii nápadů a spolupráce kolem blockchainu.
Poskytneme vám naši infrastrukturu k tomu, abyste si vyzkoušeli technické řešení a ověřili obchodní model. Ve smlouvě se zavážeme, že v okamžiku, kdy si to budete přát, předáme všechny nody vaší sítě pod vaši plnou technickou i administrativní kontrolu. Mezi tím může existovat několik mezistupňů, kdy pro vás například budeme zajišťovat vaši síť technicky, zatímco vy ji budete řídit administrativně. Budeme vám poskytovat údaje o provozu a podklady pro inkaso. Až si vybudujete své vlastní administrátorské, monitorovací a billingové servery, technické řízení vám kompletně předáme. I potom však budeme rádi nějakým způsobem spolupracovat.

Elektrotechnická associaceJsme 100% dceřiná společnost Elektrotechnické asociace České republiky. www.electroindustry.cz
© ElA Blockchain 2020 Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz