ElA Blockchain
Banner 2
  Váš business

Chci vlastní blockchain aplikaci

Znamená to, že chcete pro sebe, své zákazníky nebo klienty využívat blockchain specifickým způsobem, pod vlastní značnou nebo obchodním jménem?

Vydáváte diplomy nebo certifikáty které jsou falšovány a chcete veřejnosti nabídnout ověření jejich pravosti? Potřebujete jednoznačně zafixovat verzi a dodatečné změny stavební nebo výrobní dokumentace, podle které má váš partner nebo klient stavět nebo vyrábět?

Chcete mít pro svou firmu ověřenou a nezpochybnitelnou fotodokumentaci postupu projektu, závad a nedodělků? Chcete spolehlivě vědět kdo a jak zasahoval do vámi dodané technologie, jak vypadal stav zařízení v okamžiku havárie, zda jsou úplné záznamy provozního logu?

Tohle všechno je možné a rádi vám ElA blockchain pro tyto účely poskytneme. Možností, jak váš záměr technicky realizovat je několik. Kontaktujte nás a pomůžeme vám vybrat takovou, která bude nejlépe vyhovovat vašemu obchodnímu modelu a technickým podmínkám.

Elektrotechnická associaceJsme 100% dceřiná společnost Elektrotechnické asociace České republiky. www.electroindustry.cz
© ElA Blockchain 2020 Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz